▲ Вгору

Ви є тут

Боротьба з агенствами нерухомості

Наш ресурс orenda-today.com.ua створений для того, щоб люди мали можливість зв’язуватися безпосредньо з власниками квартир, які здаються/продаються.

На жаль, посередники щоразу видумують нові способи і хитрощі як обійти всі наші заборони, або ж просто мають безліч номерів телефонів.

Для прикладу: агенство створюючи оголошення залишає контактний номер телефону - звичайно такий, який ще не міститься у чорному списку агенств на сайті, тобто сайт пропускає цей номер, тому що бачить його вперше. Коли люди, які зацікавилися настільки вигідною пропозицією (як правило, це квартира з хорошими умовами, гарними фото (не завжди), і, звичайно ж, за низьку ціну) трубки ніхто не бере, або ще краще - абонент поза зоною. Таким чином посередники виманюють номери потенційних клієнтів і потім уже дістають своїми набридливими телефонними дзвінками (з інших номерів).
 

На привеликий жаль, таку ситуацію контролювати на всі 100% неможливо, але на сайті під кожним оголошенням є можливість поскаржитися або прокоментувати, що надає змогу користувачам повідомляти про те, що це - номер посередника. Адміністрація сайту робить все можливе для того, щоб недобросовісні посередники не мали змоги публікувати свої оголошення.