▲ Вгору

Ви є тут

Інвестиції в нерухомість: вигідно чи ні?

     Ті, хто цікавляться вкладенням фінансів у нерухомість в Луцьку, несамперед повинні ретельно вивчити ринок. Одним із найкращих засобів для цього є, звісно ж, Інтернет. Тут міститься кілька ресурсів, на яких завжди можна знайти вичерпну інформацію про ситуацію із продажем чи орендою без посередників у Луцьку. Звісно, ви можете скористатись послугами агенств нерухомості, які самі порадять вам ,що і де купувати. Звісно ж, це буде не безкоштовно. Тому виникає питання: чи потрібно платити гроші за інформацію, яку можна знайти й самому?

    Тепер, після невеличкого вступу, можна розглянути саме питання статті.

оренда без посередників Луцьк

    1. Вибір об’єкту інвестицій

    Працюючи із нерухомістю, завжди потрібно правильно обирати об’єкт для інвестицій. Сьогодні ціни тримаються приблизно на одному рівні. Лише дійсно серйозні економічні зрушення можуть знизити їх на 10-15%. Однак найближчим часом кардинальних змін у ціновій політиці наврядчи слід очікувати. Щоправда, нерухомість наразі не є такою прибутковою галуззю, як раніше, та в той самий час — залишається стабільним активом на ринку. І навіть у випадку кризи вартість нерухомості знизиться не одразу. Падіння триватиме близько півроку. При перших ознаках кризи компанії не будуть знижувати ціни, а лише призупинятимуть здійснення запланованих проектів та вкладення інвестицій.

    Людям, які вкладають свої кошти в нерухомість і захоплені зненацька падінням цін на ринку, допоможе зберігати прибутковість не продаж квартир, а їх оренда. Саме цим і варто зайнятися, якщо ви хочете отримувати прибуток від своїх об'єктів. У рік подібний заробіток принесе близько 5% від загальної вартості нерухомості. А щоб виручити більшу кількість грошей, потрібно купувати житло вже у побудованому будинку. Таким чином відсоток прибутку збільшиться до 20% на рік.

    2. Новобудови

    Новобудови виправдовують вкладання коштів у тому випадку, якщо ви інвестуєте в них на етапі риття котловану. Тільки так ви отримаєте максимальний заробіток. Але більш надійно купувати квартиру в будинку, який знаходиться вже на другій стадії будівництва.

    Більш вигідною вважається нерухомість, що розташована в центрі. Але варто враховувати, що тут вельми високий попит і вкрай обмежена пропозиція. Деякі інвестори думають, що вартість об'єктів у центрі повинна зростати постійно. Тому часто через невиправдано високі ціни таку нерухомість досить проблематично придбати.

    3. Невигідні інвестиції

    Інвестувати в апартаменти сьогодні досить ризиковано. Адже утримувати їх настільки дорого, що про заробіток й говорити не доводиться. Також не найціннішим сегментом на сучасному ринку нерухомості є заміські будівлі. Звичайно, купівля “таунхауса”, дачі або котеджу - приємне придбання. Але прибутку таке інвестування вам однозначно не дасть.

    На думку експертів, нерухомість продовжує залишатися досить цікавим об'єктом для вкладень, оскільки дозволяє захистити свої заощадження. Але щоб в 2015 році заробити на нерухомості, недостатньо просто купити квартиру. Потрібно прийняття ризику, а також вкладення коштів у пайові інвестиційні фонди та участь в частковому будівництві.