▲ Вгору

Ви є тут

Квартира подобово чи номер в готелі: що вибрати?

     Комфортне житло - перше, про що піклується кожен з нас, приїжджаючи до міста. Навіть якщо перебування буде зовсім нетривалим, хочеться, щоб воно стало максимально приємним і комфортним, незалежно від мети візиту.

оренда без посередників Луцьк

    Здавалося б, саме для цього й створені готелі: прекрасні номери з видом на парк або міську площу цілком можуть замінити будинок на кілька днів, але чи можна віднести сюди готелі Луцька? Ті, хто відвідували це чудове місто досить часто, не раз стикалися з дисонансом: прекрасне місце, величезна кількість цікавих куточків з одного боку і далеко не кращі готелі з захмарними цінами і мінімальним комфортом з іншого.

    Неправильно було б говорити це по відношенню до всіх готелів, але чи можна вгадати, який номер попадеться вам сьогодні? Протягом кількох останніх років з'явилося дуже багато оголошень і реклам подобової оренди без посередників у Луцьку. Сьогодні це - найкращий варіант доступного тимчасового житла. У чому ж різниця між готелями і квартирами подобово?:

    Готелі програють в:

  • ціні;

  • облаштуванні;

  • безпеці;

  • можливості варіювання часу вселення / виселення.

Щодо подобової оренди:

    Головна перевага — ціна.

    Оренда квартири буде коштувати набагато дешевше, ніж кімната в готелі. По-перше, ви платите не за кожну людину, а за квартиру в загальному. По-друге, якщо порівнювати ціни, то у випадку оренди квартири подобово ви економите від 70 до 75%.

    До всього іншого додається ще й той факт, що квартира дарує відчуття домашнього затишку та зручності. Співвідношення ціни і якості більш прийнятне, ніж у випадку готельних номерів (у середньому, ціна за місце в готелі міста Луцька - від 150 до 1500 грн).

    Можливо, вам і вдасться поселитися в готельний номер,  заплативши не так багато, але ви будете неприємно здивовані тими умовами, в яких вам доведеться провести час.

    Рівень комфорту

    Ті, хто часто сидять на валізах, знають, що персонал готелю не завжди проявляє бажання ознайомити з умовами проживання і часто надає перший ліпший номер.

    У випадку з орендою квартири подобово ви можете самостійно вибрати квартиру в будь-якій частині міста.

    На відміну від готельних номерів, кожна квартира має власний дизайн. На час оренди ви - повноцінний господар: робите те, що хочете, йдіть і приходьте тоді, коли вам зручно, приймаєте гостей в будь-який час.

    Проробляти подібне в готельному номері неможливо з ряду причин. Наприклад, за правилами готелю гості можуть перебувати у вашому номері лише до 23:00. Якщо ж у вашого друга / подруги немає посвідчення особи, то його / її не пропустять взагалі.

    Якщо ви приїхали до Луцька великою компанією, то вас розселять по різних номерах готелю. Орендуючи квартиру подобово, ви зможете вибрати житло з достатньою кількістю спальних місць.

    Якщо мета вашого візиту в місто - бізнес-переговори, то провести їх на належному рівні в готелі ви не зможете. До того ж, готель не забезпечує високий рівень конфіденційності.

    Рівень безпеки

    Багато хто вважає, що будь-які угоди, пов'язані з орендою квартир подобово, мають на увазі махінацію й обман. Але поодинокі випадки - не показник. Реальні фотографії квартир допоможуть визначитися з вибором умов, в яких ви би хотіли жити.

    До того ж, сучасна оренда квартир подобово передбачає підписання договору і, як на підтвердження, отримання документа - як доказу оплати і самого факту проживання.

Якщо ви не можете вирішити, що вибрати - подобове житло або готельні апартаменти, зупиніться на тому варіанті, який найбільше підходить вашому режиму і звичкам, який буде більш домашнім, де з вас не будуть здирати величезні кошти за відсутність комфорту і затишку.