▲ Вгору

Ви є тут

Оренда квартири подобово у Луцьку: як правильно здати житло?

Щоб мати постійний потік клієнтів та отримувати високий прибуток від такого виду бізнесу, як оренда квартир подобово у Луцьку, варто знати деякі особливості здачі житла на короткий термін.

Як правильно здавати квартиру подобово?

Такий вид бізнесу, як подобова оренда квартир без посередників у Луцьку, вимагає серйозного підходу. Якщо хочеться отримувати максимальний прибуток, варто звернути увагу на деякі особливості здачі житла в оренду.

Подобова чи довгострокова оренда?

Здавати житло в оренду можна, як на короткий, так і на тривалий термін. Варто завважити, що в першому випадку прийдеться витрачати більше часу на підтримання квартири в належному стані, але і заробіток тут зазвичай вищий. Тим, у кого обмаль часу, краще зайнятися довгостроковою орендою.

Здавати нерухомість в Луцьку без посередників на добу чи кілька днів вигідніше, оскільки вартість такої оренди в перерахунку на місяць набагато перевищує помісячну оплату при довгостроковій оренді. Навіть ті вкладення, які прийдеться зробити у квартиру, дуже швидко повернуться власнику. Так як же вигідно здати нерухомість подобово?

Правильна комплектація житла

Багато людей вивчали таке питання, як подобова оренда квартир, Луцьк без посередників може запропонувати безліч варіантів житла на будь-який смак. Однак найбільшим попитом користуються відремонтовані та чисті квартири з гарними меблями та технікою. Така нерухомість швидко здається в оренду, особливо, якщо має відразу кілька спальних місць.

Тим, хто має лише однокімнатну квартиру, теж реально заробити непогані гроші. Головне - поставити в кімнаті 2-3 розкладних дивани чи крісла, шафу, стіл та стільці. Таке житло користується попитом у сімей та досить великих компаній. Навіть якщо встановити високу вартість оренди, то в перерахунку на одну людину вийде зовсім недорого.

Запланувавши здати нерухомість в Луцьку без посередників, важливо правильно обладнати кухню. В цій кімнаті повинні бути плита, мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник, посуд, сковорідки та каструлі, серветки, рушники. Варто пам’ятати, що багато орендарів віддають перевагу квартирам, а не готелям, щоб мати можливість харчуватися, як вдома. Треба обов’язково надати їм цю можливість!

На оголошення про здачу житла в оренду точно звернуть увагу, якщо там буде вказано, що квартира має телевізор з супутниковим телебаченням, доступ до Інтернету, комп’ютер, різноманітну побутову техніку (наприклад, пральну машину чи кондиціонер). Такі приємні «бонуси» стануть вагомою перевагою для потенційних орендарів.

Процедура здачі квартири на добу

Здавати житло в оренду на кілька днів можна самостійно чи скориставшись послугами агентства нерухомості. Обидва варіанти мають свої недоліки та переваги. У першому випадку прийдеться витрачати більше часу на пошуки клієнтів, у другому практично всю роботу виконає агент. Однак варто зазначити, що багатьох потенційних клієнтів цікавить саме оренда без посередників, Луцьк не є виключенням. Люди хочуть зекономити і не бажають переплачувати за послуги агентства.

Якщо є можливість самостійно проводити процедуру здачі житла, від допомоги посередників краще відмовитися. При цьому прийдеться зайнятися рекламою власної нерухомості, інакше про неї дізнаються лише одиниці. Спеціалізований сайт з оголошеннями підійде для цього якнайкраще.

Додавши свою квартиру до каталогу на сайті «Нерухомість без посередників», реально отримати велику кількість орендарів. Оголошення подаються безкоштовно, тим більше зробити це нескладно - інтерфейс сайту зручний і простий. Варто пам’ятати, що текст відіграє велику роль, адже потрібно зацікавити потенційного клієнта і зробити все, щоб він обрав саме вашу квартиру. Великим плюсом стануть і детальні фото житла, яке планується здавати в оренду.

Важливо!

Таким видом бізнесу, як оренда квартир без посередників у Луцьку, займається немало людей, тому, щоб досягти успіху, треба вкласти в цю справу багато сил та часу. При самостійній здачі власник повинен бути готовим зустрітися с потенційним клієнтом у будь-яку мить. Після виселення квартирантів в усіх кімнатах треба провести ретельне прибирання, замінити постільну білизну та предмети особистої гігієни.

Якщо когось із приїжджих зацікавить оренда без посередників, Луцьк запропонує їм безліч варіантів житла на добу. Щоб мати багато пропозицій і зменшити дні простою, треба забезпечити свою нерухомість належною рекламою. Всього лише гарне перше враження і візитка з контактами для орендаря вже майже гарантовано приведуть до вас цього клієнта знову!