▲ Вгору

Ви є тут

Особливості оренди кімнат

Не кожен з нас може дозволити собі орендувати для проживання цілу квартиру. Доволі часто буває так, що людина (чи 2-3 людини) знімає лише кімнату у квартирі, проживаючи спільно із господарями помешкання. Останнє, звісно, є мінусом даного способу оренди.

Але чи насправді все так погано? Звісно ж, ні! Найвагоміший плюс - це відчутна економія коштів. Далеко не кожному з нас захочеться мати справу із агенствами нерухомості, які за свої послуги беруть просто шалені гроші. А тому, якщо вас цікавить оренда без посередників у Луцьку , можете сміливо користуватись цим ресурсом - саме тут ви знайдете усю необхідну інформацію та, звісно ж, житло.

Що ж стосується безпосередньо розглядуваного нами питання, то тут є кілька нюансів. Ми ж розглянемо деякі (найважливіші) з них.

  1. Особливості орендування кімнати в приватизованій квартирі.

Приватизована квартира зазвичай належить не одній конкретній людині, а групі осіб, які є один одному родичами. Це обов’язково потрібно враховувати, тому що в процесі приватизації члени родини отримують у власність не конкретну кімнату, а лише частку у загальній площі квартири. У такому випадку при укладанні угоди потрібно мати згоду усіх повнолітніх власників нерухомості. У іншому випадку угода дійсною вважатися не може.

2. Особливості оренди кімнати в приватизованій квартирі.

Ось тут варто зупинитися детальніше. Насамперед, маючи намір орендувати кімнату в “комуналці” ви повинні запитати себе: “А чи готовий я до проживання тут?”, адже далеко не кожен погодиться терпіти  незручності перебування у комунальній квартирі. Постійна наявність у квартирі сторонніх людей, котрі не зобов’язані відноситись до інших мешканців з повагою й взагалі прислухатись до їх думки. Цей факт доволі часто відлякує орендарів. А якщо ще й за стіною проживає власник - це, м’яко кажучи, не дуже приємно і зручно.

Якщо мова заходить про таку квартиру, то кожна кімната тут належить окремому власнику. Для того, щоб здати кімнату в оренду, власнику зовсім не обов’язково питати дозволу у сусідів, що мешкають в інших кімнатах.

3. Пам’ятайте про співвідношення “ціна - якість”.

Не надто спокушайтесь на дешеві пропозиції. Вони виглядають, щонайменше, підозріло. Перше захоплююче враження від “зірваного кушу” може легко змінитися недоброзичливими сусідами, постійним дискомфортом й іншими малоприємними речами.