▲ Вгору

Ви є тут

Принцип посередництва агенств нерухомості

Кожен з нас, хто хоча би раз звертався до агенства нерухомості, встиг на собі відчути всі "переваги" таких послуг.

Спочатку у телефонному режимі вони обіцяють надання абсолютно безкоштовної консультації щодо наявності тих чи інших об’єктів нерухомості, аби заманити в офіс, а вже на місці, виявляється, що така квартира вже давно здана чи продана, або ще краще - її взагалі не існувало.

Тоді оці "майстри психології" майже силою заставляють підписати з ними договір за відповідну суму. При цьому обіцяють знайти квартиру в найкоротші терміни і саме таку, яка буде вас влаштовувати. Пропонують, здавалося б, немалу кількість об'єктів, і саме таких, які вам до вподоби, невже серед них не знайдеться саме та квартира, яка вам підходить?

А ось не завжди. Деякі номери можуть виявитися недійсними, інші - взагалі ніколи не здавали квартир, тільки одиниці зможуть запропонувати вам житло, і не факт, що саме таке, яке обіцяло агенство. Звичайно, в такому випадку, якщо ви не дуже вибагливі, квартиру все-таки можна знайти, але погодьтеся - гроші викинуті на вітер.

Приблизно раз у місяць вам будуть пропонувати новий варіант, якщо до того часу ви самі не знайдете, що шукаєте (як найчастіше буває).

Переважна частина самих орендодавців навіть не підозрюють того, що їхня квартира здається/продається через те чи інше агенство, що не може не обурювати. Посередник шляхом обману отримує інформацію про житло, мовляв "шукаю квартиру для себе з чоловіком" або "переїжджаю працювати у місто" і т. п. Це вже давно відпрацьована стратегія.

Таким чином, якщо ви є власником квартири, вам вистачить лише раз подати оголошення в газету і безліч набридливих дзвінків від агенств вам забезпечено. Причому не тільки відразу, а й у подальшому вам не дадуть спокою. Кожен місяць по декілька разів будуть телефонувати і перепитувати чи вільна ваша квартира, навіть якщо ви вже давно її не здаєте. 

Не кожен зможе витримати таку нав'язливість з боку агенств. Тому, підсумовуючи все вище сказане, пропонуємо розміщувати свої оголошення, на нашому сайті для того, щоб витіснити недобросовісних посередників і не викидати гроші на вітер.