▲ Вгору

Ви є тут

Розміщення оголошень на сайті - безкоштовне!

Шановні користуквачі, раді повідомити вам, що на нашому сайті orenda-today.com.ua оголошення розміщуються абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Для того, щоб безкоштовно розмістити оголошення оренди/продажу, натисніть кнопку «Додати оголошення» та заповніть усі необхідні поля. Якщо вам необхідний швидкий результат, старайтеся описати житло в оголошенні максимально детально . У такому випадку до вас буде менше запитань з боку потенційних орендарів/покупців. Можливо когось відразу не влаштує ціна, район чи поверх, отож і коло тих, хто зацікавився значно звузиться, а до вас буде менше набридливих дзвінків. Чим більше інформації про об’єкт, тим більші шанси здати/продати нерухомість в найкоротші строки. Є ще один не менш важливий момент – це наявність фото. В такому разі ви отримуєте переваги над іншими оголошеннями і саме вашим зацікавляться в першу чергу.

Отож, якщо ви вирішили розмістити оголошення безкоштовно, не забувайте про фото. Також необхідно подумати про контакти. Залиште кілька номерів телефонів, електронну пошту – головне, щоб з вами могли зв’язатися і отримати швидку відповідь.

Тепер ви ознайомлені з тим, як безкоштовно опублікувати оголошення так, щоб максимально зацікавити потенційних орендарів. І обов’язково зверніть увагу на Правила подачі оголошень на сайті, щоб уникнути у подальшому непорозумінь.