▲ Вгору

Ви є тут

Як правильно показати житло для продажу чи оренди?

В процесі продажу чи оренди квартир суттєву роль відіграє показ квартири клієнту. Під час цього дуже важливо не відштовхнути, підсвідомо не відмовити потенційного покупця від здійснення  покупки. Під час огляду квартири, застосувавши певні психологічні прийоми й, звісно, привівши квартиру до ідеального стану, можна суттєво підвищити вартість угоди.

    Є кілька простих прийомів, які допоможуть продати/орендувати квартиру швидко й,   так би мовити, з чистим сумлінням!

  1. Як і коли показувати помешкання?

Це дуже важливо! Усі люди сприймають речі краще у світлих тонах. Квартира – не виняток. Яскраві проміні ранкового сонця, що заливають житло, ще більше налаштують потенційного покупця на підписання угоди.

Також варто зазначити, що починати огляд варто із найкращої кімнати. Проте це ні в якому разі не говорить про те, що потрібно замовчувати про недоліки! Довіра – головний фактор при здійсненні операції продажу чи оренди! Тому чи варто говорити, що на зустріч потрібно приходити без запізнень?

Луцьк - гарне туристичне місце. І якщо ви пропонуєте такі послуги, як продаж чи оренда без посередників у Луцьку, ви повинні бути пунктальними та відповідальними, аби не псувати враження туристів про наш рідний край.

  1. Як правильно вказувати на недоліки житла

Підносити недоліки також потрібно правильно, одразу врівноважуючи їх перевагами квартири. А вони, без сумніву, є. Також за ці недоліки можна (навіть потрібно) зробити невеличку знижку (гадаю, 5% буде цілком достатньо).

Найсуттєвіші мінуси квартири потрібно вказувати одразу в оголошенні. Це, звісно, ніяк не вплине на ціну, але значно скоротить кількість «порожніх» звернень від потенційних покупців.

  1. Зовнішній вигляд – половина успіху!

При виборі помешкання людина підсвідомо враховує не тільки район  розташування квартири, внутрішнє оздоблення чи «вигляд з вікна». Усім нам хочеться жити у позитивній атмосфері. А хто її створює? Звісно ж, сусіди! Тому про них також не варто мовчати при перерахунку переваг (чи недоліків) житла.

Також перед зустріччю можна привести до охайного вигляду під’їзд та сходову клітку. Так потенційний покупець побачить, що він житиме поруч із охайними і відповідальними людьми.

  1. За що можуть попросити знижку?

Раніше я вже згадував про знижку за певні недоліки помешкання. А за що ж ще можуть попросити «скинути» ціну? Зазвичай за поганий (чи незадовільний) вигляд квартири. Тому порадимо зробити невеличкий косметичний ремонт перед продажем (змінити штори, підклеїти/переклеїти шпалери, побілити стелю, і т.п.).

Але головне: якщо ви створите у помешканні потрібну атмосферу, зможете показати найкращі риси свого житла, то зможете запросити за нього привабливу ціну й не боятися знижок.