▲ Вгору

Ви є тут

Якою повинна бути орендована квартира?

        Давайте уявимо, що ви ще не встигли накопичити потрібної суми для того, щоб купити квартиру в нашому місті, і на даний момент вас цікавить оренда без посередників у Луцьку, тобто ті квартири, які здаються в оренду. Яким має бути орендоване житло, яке хай і тимчасово, але стане вашою домівкою? Як знайти підходящу квартиру, щоб не переплачувати посередникам і не жертвувати комфортом? Про це і піде мова в нашій статті.

        По-перше, варто визначитися, як ви збираєтеся шукати житло для оренди. Ви можете скористатися послугами агентств, які візьмуть всі турботи на себе, а вам лише доведеться заплатити певну суму за їхні послуги (як правило, вона складає 50-200% місячної вартості оренди). Ви можете почати пошук самостійно. На щастя, крім традиційних оголошень у газетах і на ліхтарних стовпах сьогодні можна скористатися послугами дощок оголошень онлайн,  які надають доступ до широкого асортименту актуальних оголошень, що, в свою чергу, розділені по категоріях. За допомогою таких тематичних ресурсів ви зможете не тільки зняти квартиру у Луцьку в найкоротші  терміни, але і орендувати площу для офісу, купити будинок або дачу і так далі.

        По-друге, коли ви вже визначилися з декількома варіантами, що підходять вам в плані ціни, розташування та рівня комфорту, особливу увагу варто приділити переговорам і оформленню договору. Деякі власники здають квартиру при повній оплаті послуг на кілька місяців вперед, проте традиційно оплачується перший і останній місяці з подальшою оплатою послуг у зазначений термін кожного місяця. Тим не менш, не завадить зайвий раз уточнити про те, яку відповідальність ви будете нести за залишені в квартирі речі і побутові прилади, як буде проходити розрахунок за комунальні послуги, які гарантії про НЕвиселення вам нададуть і так далі. Звичайно, орендувати житло набагато легше, ніж купити квартиру або дачу, але варто розуміти, що і тут є свої підводні камені, які можуть поставити вас у неприємне становище.