▲ Вгору

Ви є тут

Оренда без посередників договірна

Сім'я для свого проживання візьме в оренду 2-4 кімн.квартиру.Бажано р-н 40-го(11школа).Без меблів,частково мебльована.Також можлива оренда будинку.Розглянемо також з подальшим викупом.Телефонуйте,або пишіть на вайбер.З задоволенням відповімо на всі пропозиції

Сім'я для себе зніме 2-3-4кімнатну квартиру,без меблів(частково).Можливо будинок,частину будинку.Бажано р-н 40-го(11 школа).Також розглянемо інші варіанти.Можливо з викупом.Пропонуйте,будемо раді відповісти на всі запропоновані пропозиції.

Молода пара орендує однокімнатну квартиру з усіма зручностями на довготривалий період у м. Луцьк. Розташування квартири бажано в районі стадіону Авангарт.

Продам будинок. Знаходиться в смт Млинів. Євроремонт свіжий. 2 поверхи. Будинок має 220 м/кв. житлова площа 180 м/кв. Власник 0981336632 Марія, або пишіть, телефонуйте на WhatsApp +393807506525 Анатолій

4-ри дівчини знімуть двох або трьохкімнатну квартиру (всі працюючі, не студентки). Обов'язково з меблями, бажано пральна машина. Розглянемо всі варіанти. ПОСЕРЕДНИКІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!

Орендую 1-2 кімнатну квартиру на довготривалий термін від власника

Район: центр, київська, вокзал-привокзал, франка... Розгяну інші варіанти крам гпз, 40, 33

ціна до 3500грн

Житиму сам, вчасну оплату гарантую 

Дзвонити в будь-який час

продам земельну ділянку у селі Боголюби, поряд забудови та відповідні комунікаціі, 12 соток