▲ Вгору

Ви є тут

Новини

Ми відкрились у м. Рівному!

Шановні користувачі, хочемо поділитися приємною звісткою. Функціонал нашого сайту був розширений і віднедавна наш ресурс orenda-today.com.ua працює із містом Рівне.

Тепер і у користувачів з Рівного також є можливість безкоштовного розміщення оголошення на нашому сайті, що в свою чергу надасть їм можливість зручно та швидко здати/ продати нерухомість у своєму місті.

Розміщення оголошень на сайті - безкоштовне!

Шановні користуквачі, раді повідомити вам, що на нашому сайті orenda-today.com.ua оголошення розміщуються абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Для того, щоб безкоштовно розмістити оголошення оренди/продажу, натисніть кнопку «Додати оголошення» та заповніть усі необхідні поля. Якщо вам необхідний швидкий результат, старайтеся описати житло в оголошенні максимально детально . У такому випадку до вас буде менше запитань з боку потенційних орендарів/покупців.

Увага! Трапляються випадки шахрайства, пов’язані з орендою житла.

Нам вдалося виявити такий вид шахрайства: на сайті з’являється привабливе оголошення оренди з помірною ціною. Людина, яка представилася власником, домовляється зустрітися і показати вельми вигідну квартиру в короткі строки бо терміново переїжджає за кордон (по роботі чи іншій причині). На місце зустрічі він не з’являється, але телефонує і повідомляє, що у нього за містом пробило колесо і йому терміново потрібно зробити закордонний дзвінок. Тоді уже просить скинути йому гроші на телефон, обіцяючи при зустрічі повернути. Ось так люди і прощаються зі своїми коштами.

Боротьба з агенствами нерухомості

Наш ресурс orenda-today.com.ua створений для того, щоб люди мали можливість зв’язуватися безпосредньо з власниками квартир, які здаються/продаються.

Як дорого продати квартиру на першому поверсі?

     Так склалося, що в Луцьку квартири на першому поверсі вважаються непрестижними. У зв'язку з цим, як правило, ці квартири продати дуже важко, якщо продавець не робить хорошу знижку. Однак, якщо підійти до питання продажу квартири більш уважно, залишивши на стороні всі її вади і людські стереотипи, то можна буде продати наявну нерухомість дуже вигідно.

Якою повинна бути орендована квартира?

        Давайте уявимо, що ви ще не встигли накопичити потрібної суми для того, щоб купити квартиру в нашому місті, і на даний момент вас цікавить оренда без посередників у Луцьку, тобто ті квартири, які здаються в оренду. Яким має бути орендоване житло, яке хай і тимчасово, але стане вашою домівкою?

Особливості страхування квартир

На сьогодні, купуючи квартиру, багато хто замислюється відразу про те, щоб застрахувати її. Причому страхують не тільки стіни, але і рухоме майно - щоб убезпечити себе на випадок крадіжок або, наприклад, нових сусідів, які раптом затоплять "свіжий" ремонт.

Особливості оренди кімнат

Не кожен з нас може дозволити собі орендувати для проживання цілу квартиру. Доволі часто буває так, що людина (чи 2-3 людини) знімає лише кімнату у квартирі, проживаючи спільно із господарями помешкання. Останнє, звісно, є мінусом даного способу оренди.

Квартира подобово чи номер в готелі: що вибрати?

     Комфортне житло - перше, про що піклується кожен з нас, приїжджаючи до міста. Навіть якщо перебування буде зовсім нетривалим, хочеться, щоб воно стало максимально приємним і комфортним, незалежно від мети візиту.